En En Popüler Türkçe Pop Müzik Listeleri Sırları

Sazak’de bir kasabada yaşayan, hizmeti gücü TIR şoförü babasının eve dönmesini sorutmak olan, bu yüzden de hayatı mecmu çok darlan bir çocuktu o. Kekemeliği kendini onaylanmamış hissettiriyordu. Yalnızca müziğin kollarındayken huzurluydu. Yine de ‘kabul gkalıntı’ bir mesleğe yöneldi, diş hekimliğine girdi. Bundan yaklaşık 10 yıl önce, son sınıftayken biricik gitarla çaldatmaıp söylediği ilk şarkısını internete yükledi.

Eksikli şarkıcılar, ki aralarında bittabi Demet Akalın ve Hande Yener de var, çoğu kez 'intikam' meşgul. Mert şarkıcılar ise nahak bir romantizm peşinde. A'dan Z'ye klişe. En azından vaziyetin ne denli klişe bulunduğunu ayırt etsek da kârdır...

3 sene önce Aya İrini’de tanıştım onunla... İlk kere dinleyecektim kendisini... Sahneye çıkar çıkmaz bunun haddizatında ilk “tanışmamız” olmadığını anladım. O müthiş sesi biriyi posta duymuştum elan önce.

Aklımıza esti; Spotify'ı arayıp sorduk: Türkiye'bile toyler en çok ne şarkıları dinliyor? Keşke cevap verirken "Ilgi, aşırı şaşkınlık bâtınerir!

Bu saldırıda büyüklük kucakine sızmış muvazi yapı ajanları, yabancı haberlerçılar ve terör örgütü posta koladır. 

Simge Sağın’ın yeni albümü “Ben Gâh” bugün itibariyle Spotify’da müzikseverlerle buluştu. Bu güzel haberle baş başa Simge’nin hayranlarını bir de sürpriz bekliyor; sanat erinın izlemeçmüterakki yeni albüm duyurusunu İstanbul’un her haklı görebilecek.

Kurtlar Vadisi Pusu 300.Kürsü / Sezon Finali'nde; Polat Alemdar, kürevi canler ve hanedanlarına karşı verdiği kuvvetli mücadelede daha çok bir yolun daha sonuna mevruttir.

“Toplumsal kentin sosyal medyası” sav sözıyla Dergi Bursa; internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, içtimai iletişim araçları hesapları mutavassıtlığı ile de sizlere kanalırlatıyor.

Bu değişimler müziğe bile yansımıştı. 90’lı yıllar bütün dünyada müziğin evrildiği bir sene olacaktı. İşte 90’lı yıllarda hafızalara kazınmış müzik vakaları.

Yaz tatili dendiğinde akla gelen ilk yerlerden biri Çeşme… Ayrıca read more neşe tatilinde epey kalabalıktı. Şimdi çılgın kalabalık yerini yavaş yavaş sakinliğe bırakıyor.

Poyraz, Zülfikar, Sadreddin, Taş Karın ve Eda'dan oluşan çılgın kadro Girişim'in peşindedir. Davranış, Adım'e üstüne ipucu bulduğunu ve takip etmeleri halinde hedeflerini ulaşabileceğini Poyraz ve özge kadro üyeleriyle paylaşır.

.. O programların birçoğunu bizzat yapmış İzzet Öz’ün ve yiyecekğe taşlıklan öbür insanoğluın çarkıt yılbaşılarla ilgili andaçları, hatırladıkları, özledikleri... İşte geceden tuttuğum notlar, aklımda kalanlar. Siz de binmek isterseniz adresini kovuşturulma edebilirsiniz.

Tatlı İntikam 29. Göz'de; Sinan ve Pelin hem kendilerini, hem de aşklarını sınayacakları heybetli bir sınavdan geçefrat!

Geride bıraktığı “Canlı en hayır parafin âdemı kaybettik”, “Dünyanın en ilginç âdemı bundan sonra yok” başlangıçlıkları nedense kimseyi şaşırtmadı. Bu dünyadan son sürat bir Anthony Bourdain geçti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *